biuro@klr.com.pl

+48606301824

Super User
Kategoria:

coronavirus 4817450 1920 1298x6491Poniższy materiał jest podsumowaniem informacji które swoje źródła mają w linkach w stopce, zawiera informacje które przydatne powinny być specjalistom  w opracowaniu skutecznych terapii przeciwko wirusowi ConV-19, Z informacji tej wynika jednoznacznie że największym problemem tej pandemii jest głównie stres oksydacyjny, blokujący funkcjonowanie systemu oddechowego na tyle skutecznie, że zanim organizm wytworzy przeciwciała i rozpocznie procesy obronne, występują silne objawy zapalenia płuc i niewydolności oddychania, które mogą doprowadzić do śmierci pacjenta. Jest to główna przyczyna śmiertelnych przypadków związanych z epidemią wirusa 2019-nCov. Niestety duża śmiertelność powodowana jest przez europejskie procedury medyczne. A głównie przez używany bez zastanowienia tlen podczas respiracji.

Czytaj więcej: Ważne informacje o leczeniu wirusa 2019-nCov
Super User
Kategoria:

Destrukcyjna cywilizacja 360Materiał znaleziony w sieci i przetłumaczony dzięki Google Translator.

Poziom IQ u młodych ludzi spada od lat 90. XX wieku, a proces ten może być nie do powstrzymania. Niektórzy obwiniają smartfony , telewizory. Inni kiwają głową na negatywny wybór inteligencji. Zastanawiamy się, czy cywilizacja ma czas, aby zamknąć to pytanie, zanim średnie IQ Homo sapiens spadnie do poziomu upośledzenia umysłowego.

Czytaj więcej: Destrukcyjna cywilizacja. Co sprawia, że ​​dzieci są coraz mniej inteligentne?
Super User
Kategoria:
Nasturcja Jadalna

Nasturcja ze względu na walory estetyczne jest często uprawiana w przydomowych ogródkach i na balkonach  i często znajduje zastosowanie w kuchni. Wielu osobom wydać się może to dziwne, ale to także naturalny antybiotyk potrafiący rozprawić się z takimi bakteriami jak staphylococcus, czy paciorkowce. Na te patogeny działa skutecznie nano srebro więc może w tym zakresie właśnie działa Nasturcja?

 

 

Czytaj więcej: Nasturcja - naturalne źródło nanocząsteczek srebra
Super User
Kategoria:
Profesor Matt Trau, Dr Abu Sina i Dr Laura Carrascosa
Nowe badanie krwi z użyciem nanocząstek złota może wkrótce dać onkologom wczesną i dokładniejszą prognozę postępów w leczeniu nowotworów i pomóc w prowadzeniu bieżącej terapii pacjentów.

Naukowcy z University of Queensland opracowali nową nanotechnologię do monitorowania różnorodności poszczególnych komórek nowotworowych krążących w organizmie.

W ścisłej współpracy z onkologami z  Instytutu Badań nad Rakiem Olivia Newton (ONJCRI) technologia została przetestowana na próbkach krwi od pacjentów z czerniakiem i była w stanie śledzić krytyczne zmiany w rozprzestrzenianiu się komórek nowotworowych przed, w trakcie i po leczeniu.

Czytaj więcej: Nano złoto w prognozowaniu leczenia nowotworów
Renata Klimczyk
Kategoria:
Gorączka denga jest główną przyczyną poważnej choroby i śmierci wśród dzieci w niektórych krajach Azji i Ameryki Łacińskiej.
Nie ma szczepionki, a połowa światowej populacji jest zagrożona tą infekcją wirusową przenoszoną przez komary. Ale papaja może zaoferować rozwiązanie - twierdzą naukowcy z University of Nottingham Malaysia.
Gorączka denga zaraża miliony ludzi na całym świecie i każdego roku domaga się ofiary z tysięcy ludzi. W ostatnich dziesięcioleciach liczba przypadków gwałtownie wzrosła, szczególnie w krajach tropikalnych, takich jak Malezja, gdzie warunki pogodowe i urbanizacja prowadzą do wzrostu populacji komarów.
 
Czytaj więcej: Denga, czy papaya pomoże zneutralizować tą epidemię?