biuro@klr.com.pl

+48606301824

Super User
Kategoria: /
laznia sauna 2019 2Podobnie jak wiele nowych trendów odnowy biologicznej, sauna na podczerwień zapewnia listę korzyści zdrowotnych związanych z oczyszczaniem - od utraty wagi i poprawy krążenia po łagodzenie bólu i usuwanie toksyn z organizmu.Ale tak jak w przypadku tak wielu szaleństw zdrowotnych, jeśli brzmi to zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, warto zrobić z należytą starannością, aby dowiedzieć się, jak wiarygodne są wszystkie te imponujące twierdzenia.
Aby pomóc Ci dotrzeć do sedna nauki stojącej za saunami na podczerwień - i dowiedzieć się, czy te obietnice zdrowotne faktycznie mają jakąś wartość za sobą - poprosiliśmy trzech naszych ekspertów ds. Zdrowia, aby rozważyli tę sprawę: Cynthia Cobb, DNP, APRN , pielęgniarka specjalizująca się w zdrowiu kobiet, estetyce i kosmetykach oraz pielęgnacji skóry; Daniel Bubnis, MS, NASM-CPT, NASE Level II-CSS , krajowy certyfikowany trener personalny i instruktor wydziału w Lackawanna College; oraz Debra Rose Wilson, PhD, MSN, RN, IBCLC, AHN-BC, CHT , profesor nadzwyczajny i holistyczny lekarz.
Super User
Kategoria: /
hydrokolonoterapia2

Hydrokolonoterapia

Nasze zdrowie w dużej mierze zależne jest od higieny życia oraz właściwej reakcji na sygnały dawane nam przez organizm. Niestety często jedyną naszą reakcja , na sygnały dawane nam przez organizm jest przyjęcie kolejnej dawki  środków przeciwbólowych. Uśmierzamy ból ale poprzez brak leczenia właściwego doprowadzamy do rozwoju choroby czego skutki mogą być katastrofalne. Większość chorób wynika z naszych zaniedbań i braku świadomości jak ważne jest zdrowie.
Kolonoterapia popularnie zwana lewatywą jest zabiegiem znanym i stosowanym od wieków.

Ośrodki sanatoryjne oraz szpitale wyposażone są w specjalistyczny sprzęt pozwalający w komfortowy sposób przeprowadzić zabieg oczyszczenia jelita grubego. Kolonoterapia od wieków przynosi ulgę. Polega ona na oczyszczeniu jelita grubego ze złogów i kamieni kałowych. Zalegające niewydalone substancje przyciągają wiele szkodliwych bakterii, które wytwarzają toksyny, jako produkt uboczny ich aktywności rozkładającej te odpady.

Super User
Kategoria: /

imagesNiezwykle ważnym elementem głodówek jest oczyszczanie organizmu, a więc oczyszczanie systemu trawiennego, jelit, wątroby, jelita grubego. Wspieramy to różnymi środkami ziołowymi, preparatami chemicznymi czy też opierając się na produktach farmacji. Są to przeważnie środki wywołujące silne biegunki, czasem wymioty (wskazane w pierwszych godzinach oczyszczania i podjęcia się głodówki leczniczej).

Większość preparatów powoduje u nas oczyszczenia, biegunki, których celem jest pozbycie się starych złogów, pasożytów, kamieni i ogólnie wszystkich pozostałości niepotrzebnych śmieci zalegających w naszych jelitach. Środki przeczyszczające w rodzaju solu Epson (siarczan magnezu) działają bardzo skutecznie przeczyszczając całe jelita i powodując szybie wydalanie ich poza nasze ciało. Powinniśmy pamiętać aby w trakcie takiego oczyszczania zużywać duże ilości wody, abyśmy mieli jakiekolwiek treści w jelitach, które dały by ten oczyszczający efekt.