biuro@klr.com.pl

+48606301824

sekretyzdrowia.org
Odsłony: 6502
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

życie człowieka z niezdrowym świecie borys bołotow1Przedstawiamy tu opracowaną przez genialnego naukowca i badacza z Ukrainy - Borysa Bołotowa substancja bogata .w bakterie kwasu mlekowego i specyficzne enzymy, które stymulują procesy naprawcze i regeneracyjne naprawcze na poziomie komórkowym. 

Kilka słów o autorze

Borys Bołotow niemal całe  życie poświęcił na badania naukowe, jest twórcą ponad 150 wynalazków i kilkunastu książek. jest fizykiem, chemikiem, biologiem i wynalazcą. To znakomity obserwator rozumiejący prawa, którymi rządzi się natura.

Zanim współczesna nauka z olbrzymim zapleczem zajęła się badaniami na komórkami macierzystymi to właśnie Bołotow w początkach lat 70-tych bezbłędnie wskazał - jak je do dziś nazywa -  „komórki liderzy”  jako główny czynnik zdrowia i długowieczności.

Stworzona przez niego teoria odmładzania na poziomie komórkowym i opracowałna metoda leczenia chorób degeneracyjnych, wykorzystywane są praktyce.  Dokonał wiele cudów przy pomocy bardzo prostych metod. M.in udało mu się zregenerować po silnym odmrożeniu palce rąk i nóg z początkowym stadium gangreny u pacjenta skierowanego na amputację.

 W 1980 akademik został aresztowany jako wróg systemu pod zarzutem „skompromitowania radzieckiej medycyny”. Ze splądrowanego mieszkania wyniesiono wyłącznie rękopis i kopie tylko jednej pracy „Nieśmiertelność, to prosto”. W roku 1989 Bołotow został zrehabilitowany, ale nadal pozostawał w więzieniu, gdzie prowadził badania i pracował nad wynalazkami.

Bołotow twierdzi, że dzięki prawidłowemu leczeniu i przy zastosowaniu prostych metod można wyleczyć każdego człowieka z najcięższych chorób.

Sprawdzona w praktyce jego teoria opiera się na odbudowie płynnych środowisk organizmu, jako ośrodka łączności pomiędzy mózgiem a resztą ciała. Pomagają w tym proste środki, które usuwają nagromadzone złogi i toksyny, odbudowują florę bakteryjną, usuwają stare komórki robiąc miejsce dla nowych. Jednym prostych skutecznych środków jest sfermentowany napój na bazie glistnika. Na stronach rosyjskojęzycznych jest świadectw od osób, którym prosta mikstura pomogła pozbyć się ciężkich chorób.

Kwas Bołotowa z glistnikiem przepis

 
 • 2,5-3 litry przegotowanej wody schłodzonej do temperatury pokojowej
 • łyżka kwaśnej prawdziwej śmietany wiejskiej
 • szklanka świeżego lub suszonego ziela glistnika
 • szklanka cukru

Sposób wykonania krok po kroku: 

kwas z glistnika

 

 

 

 • Rozdrobnione ziele glistnika umieścić w woreczku z  uprzednio wygotowanej gazy.
 • Do dużego czystego słoika wrzucić cukier i łyżkę śmietany
 • Wlać wodę,  rozpuścić je mieszając.
 • Do zawiniątka włożyć obciążenie by po włożeniu do słoika opadło na dno.
 • Słoik przykryć gazą złożoną w 2-3 warstwy
 • Nałożyć gumkę i odstawić w ciepłe ciemne miejsce na 2-3 tygodnie.
 • W międzyczasie zaglądać do słoika, zbierać tworzący się jasny kożuszek.

 

  

bołotowa kuracja

 

 

 

Uwaga: do obciążenia nie nadają się metalowe przedmioty. Może to być kamień, szło porcelana ale Bołotow poleca czarny krzemień jako dodatkowe źródło kwasu krzemowego.

 

 

 

Kwas Bołotowa

Po 3 tygodniach proces fermentacji jest zakończony a kwas Bołotowa gotowy.

kuracja bołotowaPowierzchnia powinna być czysta bez kożucha. Dobrze sfermentowany napój ma jasnożółty kolor, owocowy zapach. Kwaśno owocowy przyjemny smak z lekką nutą goryczki  jest odświeżający, lekko gazowany przypominający Fantę.

Ze słoja odlać litr do picia i wstawić do lodówki. Resztę uzupełnić litrem wody z 1/3 szklanki cukru jako pożywki dla bakterii. Po 3-4 dniach kwas ponownie sfermentuje. Czynność można powtarzać trzykrotnie.

Brudnoszary lub zielony kolor, nieprzyjemny zapach pleśni oznacza, że fermentacja nie przebiegła prawidłowo i płynu nie należy używać. Za prawidłowy proces odpowiada śmietana, która musi zawierać żywe kultury bakterii. Produkty ze sklepu się nie nadają się ze względu na procesy pasteryzacji.

  

Jak stosować kwas Bołotowa?

Leczenie składa się z 2 etapów:

kwas z jaskółczego ziela

 

 

 

 • Pierwszy etap 14 dni
  100 ml 3 razy dziennie co wynosi 14 dni = 4,2 litra
 • Drugi etap przypominający
  30 dni 100 ml raz dziennie = 3 litry

 

 

  W pierwszy dzień zacząć od małych dawek:  1 łyżkę stołową 3 razy dziennie obserwując organizm, stopniowo zwiększać. Nie stosuje się przy ostrej białaczce i cukrzycy.

Korzyści z kuracji kwasem Bołotowa

Nie sposób wymienić wszystkich. Dzięki glistnikowi w sfermentowanym napoju pozostają najsilniejsze pałeczki kwasu mlekowego. Enzymy glistnika ułatwiają wydalanie soli i chlorków metali ciężkich dzięki czemu preparat ten może wspierać terapie chelatacyjne.. Glistnik jaskółcze ziele jest ziołem o  wyjątkowo skutecznym i silnym działaniu. Właściwości i więcej przepisów TU

 

 • Poprawia się praca układu pokarmowego, ustępują zaparcia, odbudowuje flora bakteryjna.
 • Organizm się odmładza i regeneruje.
 • Pod wpływem kuracji następuje szybsza wymiana komórek, w miejsce starych powstają nowe - zdrowe.
 • Kwas Bołotowa doskonale oczyszcza, układ oddechowy, rozrodczy i drogi moczowe, a przede wszystkim  przewód pokarmowy
 • Obserwuje się poprawę przy chorobach dróg moczowych, ginekologicznych, układu krążenia.
 • Zmiany widać po znacznie lepszym stanie skóry i zwiększonej odporności.
 • Ustępuje katar, kaszel, przewlekłe stany zapalne zatok, oskrzeli.
 • Powraca dobre samopoczucie.

Według wielu informacji znalezionych na forach rosyjskojęzycznych jest wiele relacji od osób, którym napój pomógł uporać się z różnymi problemami. Kwas można stosować nie tylko doustnie, ale również do kąpieli, nacierania skóry i podmywania przy infekcjach dróg rodnych.

Źródło: https://sekrety-zdrowia.org/kwas-bolotowa-przepis-dzialanie/

Kategoria: /