biuro@klr.com.pl

+48606301824

adminPawel
Odsłony: 40180

Pyłek sosny pozyskiwany z męskich kwiatostanów Sosny Mansona na dziewiczym terenie gór Qin Muntain. Jest najbogatszym prekursorem testosteronu oraz estrogenów. Wykazuje korzystny wpływ na poprawę zdrowia. Przywraca równowagę hormonalną u mężczyzn i kobiet. Pyłek sosny zawiera ponad 200 aktywnych biologicznie substancji : 18 rodzajów aminokwasów, ponad 100 enzymów i kwasów nukleinowych, witaminy, kwasy tłuszczowe, lecytynę, flawonoidy, polisacharydy. W Chinach pyłek sosny był znany 2 tysiące lat temu. Na dworze cesarskim był ceniony szczególnie wśród pań za swoje właściwości odmładzające W czasach współczesnych na nowo odkryty przeżywa swój renesans w takich krajach jak Chiny, Korea, Japonia oraz USA. W USA ceniony jest szczególnie przez ludzi uprawiających fitness oraz kulturystykę W Azji wykorzystuje się pyłek sosny w specjalnym programie żywieniowym, którego celem jest zwiększenie energii i witalności oraz odwrócenie procesu starzenia – tak u kobiet jak i mężczyzn.. Już po kilku tygodniach konsumenci mogą doświadczyć odnowy całego systemu fizjologicznego. Pyłek sosny nie jest lekiem, jednak coraz więcej ludzi stosuje go jako naturalną substancję odżywczą , która skutecznie zwiększa liczbę plemników oraz podnosi popęd seksualny. Ale nie tylko; pyłek sosny wykazuje bardzo wyraźne działanie odmładzające skóry, poprawia system odpornościowy. Niektóre substancje zawarte w pyłku eliminują toksyny z organizmu.

U osób nadużywających syntetycznych sterydów dochodzi często do komplikacji zdrowotnych. Widzimy to szczególnie wyraźnie u kulturystów. Dzieje się tak między innymi dlatego że z chwilą, kiedy gruczoły dokrewne wykrywają w organizmie wystarczającą ilość danego hormonu, molekularnie identycznego do tego, które organizm normalnie sam wytwarza; to po pewnym czasie zaprzestają jego produkcji ( bo nie muszą) co w ostateczności może doprowadzić do atrofii czyli zaniku gruczołów.

Tych wad jest pozbawiony pyłek sosny. W przeciwieństwie do klasycznych hormonów sterydowych, struktura molekularna fitohormonów zawartych w pyłku nie jest identyczna z hormonami ludzkimi, ale jest na tyle podobna aby promować korzystne skutki dla zdrowia.

Kluczowe efekty: LIBIDO, PŁODNOŚĆ, SKÓRA, ENERGIA, JASNY UMYSŁ. Doskonałe dla zwiększenia produkcji plemników. Zapobiega chorobą kobiecym , ochrona prostaty

Dawkowanie : 3- 5 g dziennie rozprowadzony w dowolnym płynie. Co to oznacza : pyłek sosny kruszony? Ziarna pyłku, podobnie jak nasiona owoców , posiadają twardą , zewnętrzną otoczkę. Ta mocna otoczka chroni zawartość ziarna, a tym samym materiał genetyczny i wszystkie substancje takie jak aminokwasy, hormony, enzymy, itd. To oznacza że pyłek konsumowany w takiej formie jest praktycznie bezwartościowy dla człowieka. Przechodzi bowiem przez układ trawienny w stanie prawie nie zmienionym. Dzięki nowoczesnym technologiom mamy możliwość „dostania” się do wnętrza ziaren pyłku poprzez przerwanie ich ścian. Do tego celu stosuje się technikę niskich temperatur.Pyłek najpierw jest poddany zamrożeniu do temperatury ciekłego azotu a następnie w specjalnym tunelu aerodynamicznym rozpędzany do prędkości ok. 200km/h. Na końcu tunelu pyłek trafia na specjalne sita , na których rozbija się niczym szkło. Ewentualne zanieczyszczenia mechaniczne zostają na sitach , natomiast pyłek „ przechodzi „ przez oczka , na drugą stronę. Przypomina to trochę przesiewanie mąki przez sitko.

 

Kategoria: