biuro@klr.com.pl

+48606301824

Roman Klimczyk
Odsłony: 70526

Generator H+Temat poziomu redox-u wody, czyli potencjału elektrochemicznego zaczyna byc bardzo ważnym elementem zdrowia i życia bez chorób. Spożywanie wody o obniżonym redox-ie działa i działa skutecznie chociaż nie tak widowiskowo i widocznie jak inne - szczególnie ziołowe preparaty, czy farmakologiczne.
Generator H+ nie działa może widoczne - generowany w wodzie potencjał redoks działa na poziomie komórkowym, jest silnym  anty utleniaczem. Dzięki generowaniu wodoru, powoduje bardzo skuteczne usuwanie wolnych rodników tlenu w organiźmie - i to jednym z najbardziej skutecznych. Wiąże się to z tym, że w wodzie wytwarzany jest wolny wodór - cząsteczki H2 w formie gazowej - podczas pracy Generatora H+ widoczbne są bąbelki gazu na pręcie i w wodzie.

Pręt taki powinno włożyć się do butelki - najlepiej o dużej sztywności, np. szklanej o pojemności około 1/2 litra i dolać powinno się wodę tak, aby była ona napełniona aż pod korek. To bardzo ważne - ilość powietrza nad wodą powinna być bardzo mała - ale powinna być jednak jego mała warstwa (na poziomie 0,5 - 1 cm). Stosowanie Generatora w butelce np. do połowy napełnionej powoduje że cały wodór wydobywający się w tym procesie uwalnia się do warstwy gazu (powietrza) nad wodą i skuteczność działania (nawodorowania wody) jest dużo mniejsza.


Cechą charakterystyczną jest brak wrażeń organoleptycznych - nie ma ani żadnego smaku ani żadnych wrażeń działania - wodór i podniesiony potencjał redox nie zmienia właściwości smakowych wody. Zaś oddziaływanie na organizm pojawia się dopiero po kilku dniach stosowania takiej wody - to efekt oddziaływania na poziomie komórkowym - to komórki dostają swego rodzaju "kopa" energetycznego. Dodatkowo z organizmu pozbywane są wolne rodniki tlenu - przyczyna wielu problemów zdrowotnych oraz objaw przyspieszonego starzenia organizmu. Zawarty w wodzie wodór w postaci gazowej powoduje skuteczne łączenie się z wolnym tlenem i zmianę jego w wodę - podstawowa reakcja chemiczna. Przeprowadzone przez nas badania , potwierdzone w różnych materiałachbadawczo naukowych, wykazują duży wpływ na erytrocyty we krwi. Badanie krwi przed spożyciem wody z obniżonym redox-em wykazało duże zbicie erytrocytów w rozległe formy zespolonych erytrocytów. Po wypiciu wody, już po około pół godzinie powtórne badanie wykazało że struktury erytrocytów zostyały rozbite na dużo mniejsze skupiska i pojawiła się spora ilość wolnych erytrocytów. Ma to oczywiście wpływ na całokształt przemiany materii, przepływu krwi i podniesienie jej funkcjonalności. To jeden z bardziej widowiskowych elementów działania wody o obniżonym potencjale elektrochemicznym.
Tak więc, mimo że tego nie widać, ale to naprawdę działa.
Bardzo widowiskowo działa Generator H+ szczególnie w organizmach wycieńczonych, po intensywnych terapiach farmakologicznych, ciężkich przewlekłych chorobach - wtedy powrót witalności i wzmocnienie organizmu staje się szybko i odczuwalnie widoczne. W organizmach zdrowych, lub na poziomie chorób o mniejszym nasileniu - wrażenia poprawy stanu zdrowia będą mniej spektakularne. Ale na pewno będą.

Nie chciałbym tu polemizować nad przytaczanymi informacjami o większej długowieczności w czasach gdy zawartość wodoru w atmosferze była wielokrotnie wyższa, ale wiele faktów z mitologii i różnych dokumentów historycznych mówią o takich przypadkach. Szczególnie w tym kontekście znane są wypowiedzi pana doktora Pokrywki, który z poziomem wodoru w atmosferze wiąże duże wopływy na procesy zdrowia, funkcjonowania organizmu na poziomie komórkowym. Jego doświadczenia z komorą hiperbaryczną potwierdzają te teorie.
Nie jest to coś, co zadziała tu i teraz w ciągu jednego - dwóch dni. Ale stosowanie tego jako stałego elementu poprawy zdrowia organizmu - na pewno przyniesie duże efekty. Ocena tego może być dokonana po statystyce zachorowań, czy przechodzenia chorób w dłuższym interwale czasowym - np. rok. Znane nam są przy[padki bardzo pozytywnego odziaływania przy stosowaniu wody z obniżonym redox-em przy terapiach przeciw nowotworowych.
Kilka lat temu kupiłem lampę solną - ktoś poradził mi ją jako dużą pomoc i wsparcie w chorobach górnych dróg oddechowych. Lampę kupiłem, i gdyby nie fakt, że dawała przyjemne oświetlenie sypialni wieczorem i czasem w nocy - pewnie wrzucił bym w kąt, ponieważ żadnych efektów nie odczuwałem - ale dziś z perspektywy ponad 4-5 lat widzę że zapadalność na choroby typu grypa, angina przeziębienia - spadło u mnie w domu o ponad 70%.
Podobnie jest w redoksowaną wodą - tego nie widać i nie czuć, ale na prawdę działa.
A to że Generator działa i działa skutecznie w jej wytwarzaniu - to więcej niż pewne - prowadziliśmy w tej sprawie różna badania, łącznie z oceną dr. Pokrywki, który nasze Generatory H+ też poleca pacjentom. Określił ten produkt jako rewelacyjny. Parametry uzyskanej wody - stopień redoksowania w jego urządzeniu za ponad 10 tys złotych i naszego Generatora za około 300  - jest praktycznie taka sama (urządzenie wymaga czynności konserwacyjnych i wymiany i uzupełnienia różnych filtrów i podzespołów w ramach przeglądów okresowych) a koszt rocznej obsługi/inwestycji - podobny ze wskazaniem na niższe koszty przy stosowaniu naszego Generatora (nie biorę pod uwagę samej inwestycji w urządzenie oczywiście). Nadmieniam, że dokonaliśmy modyfikacji budowy pręta w tym roku i za taką samą cenę klienci dostają dużo więcej - o ponad  o 30% zwiększyła się masa pręta. Dla dwu osobowej rodziny gwarantujemy roczny okres użytkowania, jeśli użytkujemy go zgodnie z instrukcją - około 30minut na 1 sesję. Dłuższe korzystanie podnosi jeszcze bardziej potencjał redox - schodziliśmy do ponad -800mV ale krótkotrwale - po otwarciu butelki natychmiast uwalniał się z takiego roztworu wodór - dosyć szybko redox spadał w dół, stabilizując się na poziomie powyżej 400mV. Ale nie ma takiej potrzeby - dla organizmu potrzebny jest redox na poziomie -20 do -150mV (w porywach). Większy potencjał nie za wiele daje a zużycie pręta wzrasta. Zużycie Generatora charakteryzuje się jego "zanikaniem" - reaguje w wodzie i uwalnia się do niej w ilościach ok. 50mg na 1 sesję, dodatkowo zasilając nasz organizm w magnez, którego notoryczne niedobory mamy praktycznie wszyscy, to oczywiście nie stanowi uzupełnienia dobowego naszego organizmu (około 300mg) - ale związek ten dosyć skutecznie wspiera suplementację w jednej z najlepszych form przyswajalnych przez nasz organizm. A rola magnezu jest kluczowa w funkcjonowaniu całego organizmu, a szczególnie układu kostno stawowego. Oczywiście biorąc pod uwagę stosowanie wody według zużycia - 0,5 l na osobę. Przy wypiciu 2 butelek wody - ilość ta się zwiększy - co było by również wskazane z innych względów.

Wytworzenie takiego pręta nie jest proste - magnez używany do produkcji jest o specjalnej, laboratoryjnej czystości około 99.99% , sprowadzamy go z zagranicy, proces odlewania, a właściwie wytłoczenia przebiega w specjalnej mieszance  gazów szlachetnych i ponieważ są to nisko nakładowe ilości- koszt wytworzenia jest znaczny. Linie technologiczne na których można to zrobić są bardzo dużą rzadkością - przystosowanie maszyn do wytworzenia prętów znaczne i koszty tej usługi  przerzucone są na nas. Po długotrwałych poszukiwaniach znaleźliśmy tylko jeden instytut naukowy - laboratorium badawczo rozwojowe, który podjął się wykonania prętów zgodnie z naszą specyfikacją.
Nie wszystkie efekty badań i eksperymentów udostępniliśmy - często jednak zaskakiwani jesteśmy różnymi pozytywnymi działaniami naszych generatorów i wodorowanej i redoksowanej wody. Np. koledze udało się "zaparzyć" herbatę zimną redoksowaną wodą - przypadkiem zalał szklankę z herbatą i zostawił ją na kilka minut - jego zaskoczenie było duże, gdy po kilku minutach ta herbata "naciągnęła" tak jak zalana wrzątkiem :). W ostatnim okresie zauważyyliśmy jeszcze inną cechę herbaty i jej związku z redox-em, ale jest to obecnie kwestią badań.
Inny przypadek, to zbadanie poziomu redox-u soku z brzozy - odkrycie to zrobiliśmy na Wiośnie Zdrowia w katowickim Spodku na spotkaniu organizowanym przez Jerzego Ziębe.
polecam ten opis: http://bialysaibaba.pl/pl/strefa-badacza/89-sok-z-brzozy-i-redox

Istotną kwestią jest stosowana do tego procesu woda. Co prawda do naszych badań staramy się stosować wodę zdemineralizowaną lub oczyszczaną przez specjalne filtry z odwróconą osmozą, niemniej do normalnekj eksploatacji możemy zastosować wodę bieżącą. Czasami w zależności od stopnia i składu naszej wody dostępnej w kranach, mogą wystąpić różne naloty i przebarwienia, ale możemy je zazwyczaj bardzo łatwo usunąć przecierając pręt skórką cytryny, dodając do wody szczyptę soli, czy najlepiej kwasu askorbinowego (witaminy C). Robiąc różne doświadczenia udało nam się zauważyć bardzo duży wpływ na przyspieszenie reakcji obniżania potencjału elektrochemicznego przez zastosowanie wody nasyconej CO2. Uzyskanine potencjału -300mV nastąpiło o około 30% szybciej niż przy wodzie zdeminaralizowanej.

Kategoria: