biuro@klr.com.pl

+48606301824

adminPawel
Odsłony: 27154

2017 04 08 14.40.59Podczas konferencji "Wiosna Zdrowia" odbywającej się w Katowickim Spodku w 2017 roku zupełnie przypadkiem odkryliśmy niesamowitą właściwość soku z brzozy. Badając Generator H+ i jego skuteczność w wytwarzaniu redox-u w wodzie zakupionej w butelkach PET (wodzie mineralnej), zupełnie przypadkiem włożyliśmy przyrząd pomiarowy do soku z brzozy. Zaskoczenie nasze było ogromne - okazało się że nasz sok miał poziom potencjału -440mV !

W pierwszym momencie potraktowaliśmy to jako błąd pomiaru, lub czujnika, ale kontrolne badanie wody z butelki wskazało poprzedni wynik na poziomie +230mV, więc relatywnie pomiar powinien być prawidłowy. Sok który sprawdzaliśmy miał już około 24 godzin i miał pierwsze cechy rozpoczęcia procesów fermentacji.

Analizując ten temat, w pierwszych chwilach padła właśnie teza że to wynik tego właśnie procesu i podniesiony REDOX jest efektem pracy enzymów, będących składnikiem soku - sok zaczynał wykazywać pierwsze objawy fermentacji, co było efektem naturalnym i jak najbardziej prawidłowym. Trafiliśmy jednak na inne wytłumaczenie tego zjawiska - jest to efekt działania pompy wodorowej która jest odpowiedzialna w drzewie za swoiste "pompowanie" soków i życiowych płynów z korzeni do gałęzi drzewa. Według znalezionych informacji drzewo średniej wielkości pompuje w ten sposób kilkaset litrów płynów na dobę. Powstały efekt wodorowania podnosi potencjał elektrochemiczny soków i tym samym stwarza tak pozytywny dla naszego organizmu płynny lek. Następnego dnia mieliśmy na swoim stoisku wodę pobraną z drzewa kilka godzin wcześniej, i podczas specjalnie przeprowadzonej sesji pomiarowej okazało się, że sok ten osiągnął poziom REDOX -496mV !! Przy okazji potwierdziły się uwagi różnych osób o skuteczności działania naszego Generatora H+. Kilku godzinne stosowanie tego produktu w wodzie spowodowało że poziom REDOX takiej próbki wzrósł do poziomu  prawie -600mV.

Woda o takim potencjale jest niesamowicie silnym antyutleniaczem, w sposób niezwykle skuteczny usuwająca wolne 2017 04 04 12.32.39rodniki, dając możliwość pozbycia się z organizmu szkodliwego czynnika, mającego bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie. Swego czasu przeprowadzaliśmy badania płynów ustrojowych których się pozbywamy i poziomu REDOX. Przed wypiciem dawki wody o potencjale na poziomie -340mV (woda przetworzona Generatorem H2 po około półgodzinnym stosowaniu na zwykłej butelkowej wodzie do picia) zrobiliśmy badanie potencjału i miernik wykazał wartość 200mv. Okazało się że po wypiciu tak przetworzonej wody, około pół godziny później w wydalanych płynach poziom potencjału elektrochemicznego zmniejszył się do poziomu +60mV !! Jest to jednoznaczne świadectwo że wspomniane badanie potwierdza niesamowitą skuteczność procesu antyoksydacji przez zastosowanie wody REDOX. Tego rodzaju wodę zalecamy szczególnie w przypadkach przewlekłych chorób, lub rekonwalescencji po przeżytych ciężkich chorobach, gdy organizm potrzebuje jak najwięcej swojej energii witalnej. Potencjał płynów ustrojowych biorących udział w przemianach na poziomie komórkowym w ludzkim organiźmie to zakres od -25mV do -200mV. Woda jaką zazwyczaj pijemy ma potencjał od +200mV do nawet 400mV - większy potencjał dodatni mają zazwyczaj wody mineralne i butelkowane - są zazwyczaj natleniane w procesie technologicznym. Aby doprowadzić wypitą wodę do poziomu potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania na poziomie komórkowym, organizm nasz musi wydatkować znaczną energię. Jest to szczególnie właśnie ważne w okresach osłabienia organizmu przez wszelkiego rodzaju przewlekłe lub intensywnie osłabiające choroby.

Szkoda że sok z brzozy występuje tylko kilka dni w roku. Jest to niesamowita bomba minerałów i różnych suplementów, a dodatkowa właściwość - potencjał elektrochemiczny - daje mu wysoką pozycję wśród pro zdrowotnych środków medycyny naturalnej. Całe szczęście że jest możliwość wspierania się taką wodą cały czas - dzięki naszemu Generatorowi H+.

Kategoria: