biuro@klr.com.pl

+48606301824

Super User
Odsłony: 34061

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Proponowana kuracja oczyszczająca dla dorosłych - dzieciom zmniejszamy dawki wg instrukcji na opakowaniach !!!
Produkowane są różne odmiany probiotyków, każdy z rodzajów zawiera różne kolonie bakterii i przeznaczony jest dla różnych technologii używania. Część tych bakterii możemy namnożyć sobie sami produkując wyśmienite jogurty czy zsiadłe mleka, w których mamy rozwiniętą florę bakteryjną z tych wyselekcjonowanych świetnie działających szczepów bakterii. Część przystosowana jest do spożycia w formie kapsułek i mają one inne zadania - przeniknąć przez żołądek do jelit i tam wprowadzić probiotyki. Bez kapsułek mogą one "polec" już w żołądku, w środowisku kwasowym. Przebieg kuracji sugerowany jest przez producenta, firmę Narine :
  • Na wstępie przed wprowadzeniem kuracji przez 5 dni stosujemy probiotyk w formie proszkowej Zsiadłe Mleko Narine - 1 saszetka - po połowie saszetki z rana i wieczorem bezpośrednio na język lub z małą ilością płynu na łyżce aby oczyścić gardło i jamę ustną. Nie połykamy tego od razu tylko liżemy i mielimy w ustach aby pozbyć się wszystkich bakterii i grzybów z jamy ustnej, również tych , które powodują paradontozę. Powoli połykamy aby spływało na gardło. Dzieciom zmniejszamy dawkę.
  • 2 tygodnie Narine - 3 razy dziennie po 2 szt w tym 1-2 tabletki na dzień reszta kapsułki- tylko przy pierwszej kuracji aby zrobić porządek w żołądku, przy kolejnych kuracjach tylko kapsułki jeśli nie ma problemów z żołądkiem!
  • 2 tygodnie Narimax Forte- 3 razy dziennie po 2 kapsułki
  • 2 tygodnie Narimax Plus- 3 razy dziennie po 2 kapsułki
Ilość do zamówienia na kurację :
  1. Zsiadłe Mleko Narine- 1 opakowanie
  2. Narine Kapsułki 150mg- 3 opakowania
  3. Narine Tabletki 500mg- 1 opakowanie
  4. Narimax Forte- 3 opakownia
  5. Narimax Plus – 3 opakowania
Zamówić produkty możemy tu: https://www.sklep.ekovitaren.pl/httpwwwekovitarenplindexblog17-naturalne-preparaty58-narine-cudowne-panaceum-na-rozne-dolegliwosci-c-22_26.html - jeśli czegoś brakuje - prosimy pisać do sklepu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeśli mamy stwierdzony nadmiar Helicobacter Pylori lub odczuwalne problemy z żołądkiem należy zwiększyć ilość tabletek, a zmniejszyć kapsułki lub nawet podawać same tabletki przez pierwsze 2 tygodnie.
Dla kobiet koniecznie po 2 kapsułki Narine Kapsułki 150mg przez 15 dni w trakcie trwania kuracji wkładamy dopochwowo na noc. Jest to 4 część organizmu przejmująca wszystkie grzyby i patogeny z układu trawiennego, jeśli jej nie oczyścimy za jakiś czas wszystko przeniesie się z powrotem na układ trawienny. Badania wykazały, że probiotyk Narine jest identyczny jak bakterie Doderline znajdujące się w zdrowej pochwie i drogach rodnych dlatego jest on tak bardzo ważny również w trakcie ciąży.
Zaczynamy przyjmować w małych ilościach aby przyzwyczaić organizm, przez pierwsze dni możliwe zwiększone gazy oraz luźniejszy stolec- skutek zabijania grzybów i patogenów. W trakcie przyjmowania należy spożywać więcej płynów aby wesprzeć działanie probiotyku- potrzebuje on tego aby lepiej transportować wyprodukowane wartości odżywcze do organizmu oraz aby wydalać patogeny. Robimy od miesiąca od półtora przerwy i w razie potrzeby powtarzamy do uzyskania pozytywnego rezultatu. Kurację możemy przeprowadzać wielokrotnie w ciągu roku – zalecamy nie mniej niż 2-3 razy. Narine robi porządek oczyszczając organizm, Narimax Forte zajmuje się przerabianiem pożywienia, zaś Narimax Plus zaszczepia główne filary probiotyczne aby wszystko mogło się odbudować.
W przypadku kataru 1 kapsułka Narine kapsułki 150mg mieszamy z 1 ampułką wody fizjologicznej 3% i zakraplamy do nosa po kilka kropli 2-3 razy dziennie a co pozostaje robimy inhalację.
Na początek przeziębienia i bolącego gardła 1 saszetkę wysypujemy bezpośrednio na język i liżemy powoli, po godzinie problem znika, w razie potrzeby należy powtarzać po 3 godzinach do ustąpienia objawów u dzieci może być mniejsza ilość, saszetka na 2-3 razy
źródło: Narine.pl
Kategoria: /