biuro@klr.com.pl

+48606301824

Super User
Odsłony: 21521
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Otrzymałem ostatnio przepis na wykonanie preparatu wzmacniającego potencjał ochronny organizmu i powodujący że z wieloma chorobami szczególnie związanymi z przeziębieniami i zapaleniem górnych dróg oddechowych organizm bardzo szybko i skutecznie sobie poradzi. Zawiera znane wszystkim i popularne warzywa i przyprawy, więc jest możliwy do zrobienia w każdym domu we własnym zakresie.

Skład mikstury:

  • 3 szklanki ekologicznego octu jabłkowego
  • 1/4 szklanki zmielonego czosnku
  • 1/4 szklanki rozdrobionej cebuli
  • 1/4 szklanki startego imbiru
  • 2-4 łyżki startego chrzanu
  • 2-3 łyżki kurkumy
  • 2 szt papryczki chili
  • 1/4 łyżki pieprzu mielonego
Produkty miksujemy ze sobą i pozostawiamy na 14 dni w szklanym naczyniu. Po tym okresie mamy gotowy do użycia produkt, który powinniśmy przechowywać w chłodnym miejscu.
Oczywiście, można go odfiltrować i przelać do mniejszych butelek, ale lepiej będzie zostawić go ze składnikami aby dalej się „przegryzało”.
Trudno określić czas przydatności, produkt zawiera silne substancje bakteriobójcze i silny konserwant w postaci kwasu octowego, więc powinien być odporny na możliwość zepsucia się, niemniej rozsądne było by aby korzystać z niego przez okres roku czasu.
Dawkujemy stosując łyżkę stołową na kieliszek wody, ale można też zastosować tą samą dawkę z sokiem owocowym – szczególnie dla osób, którym smak może nie przypasować :).
Terapia wymaga zazwyczaj zastosowania 6 łyżek stołowych.
Efekty są naprawdę zadziwiające. Jestem w stanie testowania i robi wrażenie.
Działanie jest z dużym zakresem skuteczności, a przypomina działanie probiotyczne, ze względu na zauważalne reakcje jelitowe.
Przygotowanie nie nastręcza trudności, kwestia zgromadzenia produktów z których można to wykonać. Warto poszukać, aby znaleźć produkty bez zanieczyszczeń, z certyfikatem ekologicznym lub ze sprawdzonych i pewnych źródeł.
Do powyższego przepisu zastosowałem też kieliszek nano srebra, w ramach holistycznego podejścia i działań wielo kierunkowych, ale można też w cięższych przypadkach zastosować też nanocząsteczki srebra osobno. Nano srebro nie powinno wchodzić w reakcję z żadnym z tych składnioków, ale ponieważ jest to zdecydowana bomba "naturalnego antybiotyku" trudno przewidzieć do końca wszystkie reakcje chemiczne, więc opcja z osobnym zastosowaniem nano srebra wydaje się rozsądniejsza.
To jest dokładnie tak jak z farmaceutykami - .stosowanie razem witaminy D3 i A - powoduje powstawanie substancji toksycznych - wykazały to badania laboratoryjne Fundacji Doktora Ratha, co powinno nas uczulić ogólnie na fakt, że nie powinniśmy zażywać żadnych lekarstw razem, ale w odstępie pewnego czasu, np. co pół godziny/godzinę. I to bez wyjątków, jak pokazuje nam przypadek witamin - obu potrzebnych i korzystnych dla naszego organizmu. Jest to naturalne i zgodne z prawidłami podstawowej wiedzy o chemicznych reakcjach różnych substancji, które wchodzą w reakcję ze sobą w środowisku mającym cechy reaktora chemicznego - żołądek plus układ jelitowy, ze zmiennymi warunkami zakwaszenia i występowania różnych czynników katalitycznych.
Stosowanie tego produktu warto też wesprzeć przez suplementację probiotykami, większość chorób ma swój początek właśnie w naszych jelitach. Homeostaza jest niezbędnym składnikiem zdrowego organizmu – dlatego musimy dbać o zapewnienie równowagi i jednocześnie dużą różnorodność bakterii jelitowych. To od ich ilości i składu zależy skuteczność i efekty działań naszego układu trawienno-jelitowego a więc też i całego organizmu, ponieważ jak wykazują coraz liczniejsze badania i obserwacje - zdrowe jelita (homeostaza) - zdrowe ciało. Bardzo wiele chorób przewlekłych kończy swe działanie po oczyszczeniu organizmu i doprowadzeniu właśnie jelit do stanu równowagi oraz zapewnieniu prawidłowej flory bakteryjnej - probiotycznej.. To niesamowite jak wzrasta nasza odporność, gdy pozbędziemy się z układu trawiennego zbędnego balastu, oczyścimy wątrobę, usprawnimy nerek i odtworzymy prawidłową florę bakteryjną-jelitową. Nie zapominajmy że każde zastosowanie antybiotyku czy silnych substancji niszczących tą dobrą dla nas florę, powoduje że odzyskanie jej to co najmniej kilka, kilkanaście miesięcy! Możemy ten proces przyspieszyć stosując zarówno dostępne naturalne probiotyki w postaci różnego rodzaju kiszonek, czy picie soków z kiszonych ogórków, kapusty, buraczków, seleru, ale też uzupełniając probiotyczny reaktor trawienny o cenne bakterie ze specjalistycznych "stajni" jak np. Narine, czy inne koncentraty probiotyczne produkowane już przez wiele firm w oparciu o rzetelne badania. Narine to zespół różnych bakterii probiotycznych wyhodowany w oparciu o pierwotną osmółkę (kupkę) nowo narodzonego dziecka, które ma ją w formie najlepszej i dopasowanej optymalnie dla człowieka. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule poświęconym Narine. Można też poszukać innych rozwiązań - np koncentraty probiotyczne lub produkty Aliness, które prawdopodobnie będziemy starali się wprowadzić również do naszego sklepu..
Będziemy starali się wspomnianą miksturę wdrożyć do produkcji, ale nie jest to prosta sprawa ze względu na przepisy i regulacje prawne. Realizowana w tym zakresie polityka rodzi dużo podejrzeń, że jest to celowe i świadome działanie. Mimo że produkt ten zawiera tylko i wyłącznie naturalne produkty z dziedziny niemal podstawowej produkcji rolnej.
 
Polecam uwadze..
Kategoria: /