biuro@klr.com.pl

+48606301824

Super User
Odsłony: 2245
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wzięliśmy udział w tegorocznej edycji dużej, corocznej  imprezy środowisk alternatywnych "Harmonia Kosmosu 2019". Parę tysięcy uczestników tej bardzo bogatej w wydarzenia i prelekcje oraz wykłady imprezy, robi ogromne wrażenie. Poziom merytoryczny, możliwość rozszerzenia wiedzy, to bezcenne wartości.

HarmoniaKosmosu DSC03556Poza przedstawieniem produktów naszego sklepu z artykułami pro zdrowotnymi i ekologicznymi produktami spożywczymi, staraliśmy się zainteresować uczestników tej imprezy naszymi projektami organizowania wspólnych wyjazdów po zdrowie, którym poświęcona jest osobna stronka Wyprawy Ekovitaren. Okazało się że udział w Harmonii Kosmosu brało ponad 20 uczestników naszych poprzednich wypraw, zarówno z "Głodówka na Filipinach 2018" jak i "Wyprawa na Koh Rong 2019". Usiłowaliśmy zgromadzić ich na wspólnym spotkaniu, ale atrakcyjne wydarzenia samej imprezy powodowały że grupa w bardzo dynamiczny sposób tworzyła się i zanikała :). Ostatecznie udało się część z uczestników zgromadzić, i wymienić kilka zdań, ale większość czasu zdominowały opowieści poznanego podczas tej imprezy człowieka mieszkającego w Gambii, który opowiadał nam o możliwościach realizacji wyprawy do tego kraju. Była to bardzo barwna i ciekawa opowieść, bardzo inspirująca do kolejnych planów wyjazdowych. Co prawda kolejna wyprawa jest już zaplanowana w Tajlandii, ale już teraz możemy zacząć myśleć o kolejnej takiej wyprawie.

Spotkanie uczestników projektów wyjazdowych zakończyło się przypominające nam klimaty wspólnych zabaw

Nie ukrywam, że oberwało mi się od kilku osób, za nie doinformowanie o tegorocznej "Wyprawie na Koh Rong", i parę osób miało do mnie żal, że nie powiadomiłem ich że taka wyprawa była planowana i realizowana. Przepraszam za to zaniedbanie - pisałem w kilku miejscach, prezentowałem na grupie Facebook-owej, nie robiłem tajemnicy z tych planów, ale być może faktycznie - nie rozesłałem konkretnej informacji o tym projekcie do uczestników poprzedniej "Głodówki na Filipinach". Obiecuję w tym względzie poprawę -trochę zawiniło tu RODO - informatyk robi obecnie nakładkę która umożliwi wyrażenie zgody (lub nie) na przesyłanie informacji o nowych projektach.

 

Kategoria: /