biuro@klr.com.pl

+48606301824

baner720x96
 • Singapur 2020
  Singapur 2020
  Wycieczka części grupy do Market Garden
 • Tajlandia 2020
  Tajlandia 2020
  Kuala Lumpur , rynek z owocami
 • Tajlandia 2020
  Tajlandia 2020
  Kuala Lumpur nocą..
 • Teneryfa 2019
  Teneryfa 2019
  Rekonesans 2019
 • Singapur 2020
  Singapur 2020
  Singapur Market Garden
 • Koh Rong 2019
  Koh Rong 2019
    Głodówka w Kambodży I'2019
 • Koh Rong
  Koh Rong
    Głodówka w Kambodży I'2019
 • Koh Rong
  Koh Rong
    Głodówka w Kambodży I'2019
Super User
Kategoria:

Sztandarowy produkt zawierający kompletną dawkę metylowanej odmiany witamin grupy B, preferowanej i bardzo skutecznej w obniżaniu poziomu Homocysteiny. To bardzo dobra wiadomość i skuteczny zestaw w pozbywaniu się problemów z chorobami krążenia i zbyt dużego poziomu cholesterolu - usuwając nie skutki, ale przyczyny jego nadprodukcji w organiźmie.

Dodatkowym atutem współpracy z firmą Aliness jest fakt że jest to polska firma, na co nasza ekipa zwraca szczególną uwagę, wspierając w ten drobny sposób polskich producentów i wytwórców.

nattokinaza5Podstawowe witaminy i suplementy, pomocne w obniżaniu poziomu homocysteiny:

Są to suplementy i witaminy grupy B (folian metylowy też się do nich zalicza).

Dawki powinny być konsultowane z lekarzem i nie powinniśmy sami ich ustalać.

Więcej informacji na temat witamin i ich właściwości, zawarte jest w opracowaniu: „Witaminy grupy B a homocysteina”

Wśród suplementów naturalnych, wyróżnia się produkt zawierający Nattokkinazę, enzym wytwarzany przez specjalistyczne bakterie probiotyczne.Zawiera wszystkie potrzebne elementy witaminowe oraz dodatkowe składniki regenerujące uszkodzone nabłonki tętnic, po za tym jest źródłem naturalnej witaminy K2 MK7. Polecamy artykuł "Nattokinaza - panaceum na choroby krążenia".

Z najbardziej naturalnych produktów żywnościowych poleca się: sery, jajach (głównie żółtka w postaci płynnej), ryby, wątroba, awokado, marchew czy brokuły – te produkty zawierają duże ilości witaminy B6 i B12.

.Świetnym rozwiązaniem w obniżaniu poziomu homocysteiny jest właśnie Witamina B Complex, B-50 Metyl, mający jeden z najlepszych składów do tego celu.

Polecamy.

 

Super User
Kategoria:
 Kilka dni problemów ze stronkami sklepu i wypraw  zakończone. Zainstalowaliśmy w trosce o użytkowników certyfikaty bezpieczeństwa SSL które zabezpieczają komunikację klientów i czytelników stronek przed próbami przejęcia danych i treści rozmów.
Wszystkie przekazy danych są już szyfrowane, co zabezpiecza przed dostępem do tych informacji przez różne techniki hakerskie.
Super User
Kategoria:
Powstają zarysy koncepcyjne stworzenia bazy chorób i terapii, oraz zbioru danych dotyczących wielu aspektów dotyczących zdrowia w ujęciu holistycznym, ponad sztucznymi podziałami według działów jak medycyna akademicka, ziłolecznictwo, farmakologia, energoterapia, biochemia, psychosomatyka zdrowia, energetyka. Zdrowie jest jedno i nie jest związane z jedną tylko dziedziną którą ogólnie możemy nazwać medycyną. To związek wielu czynników i niestety ale często traktowane są przez wielu specjalistów z wąskich dziedzin jako jedyne słuszne rozwiązania, podczas gdy przyczyny leżą zupełnie gdzie indziej i działania wspólne, takie właśnie szeroko  pojęte dają sznsę nie tylko na doraźne pozbycie się problemów, ale całkowite ich wyeliminowanie z naszej przestrzeni.
Cóż dadzą nam nawet najlepsze pigółki czy terapie, jeśli nie zmienimy nawyków żywieniowych czy nie wyeliminujemy przyczyn środowiskowych naszych problemów zdrowotnych?  Kto , jaki specjalista potrafi zidentyfikować i zlokalizować przyczynę np. promieniowania bliskiego nadfajnika sieci GSM i jego wpływu na nasze zdrowie, szczególnie jeśli pijemy np. wodę ze źródła które zawiera pierwiastki które na przestrzeni lat powodują różne zakłócenia stanu zdrowia?
Czy w obecnym systemie jest to robione automatycznie, że weryfikujemy diagnozę lekarzy specjalistów z innych dziedzin medycyny? A to właśnie złe diagnozy są najczęstrzą przyczyną przewlekłych schorzeń i wieloletnich problemów zdrowotnych.
W odpowiedzi na te problemy powstała koncepcja zbudowania bazy wiedzy o chorobach, w ujęciu różnych opinii i ocen terapii, stosowanych suplementów, mikroelementów, medykamentów i ich oceny przez pacjentów czy ich opiekunów.
Jest wiele grup na portalach społecznościowych, które często w sposób nieświadomy realizują taką misję, ale forma znalezienia tam jakiejkolwiek informacji potrzebnej nam w danym momencie jest ciężkim tematem i najczęściej wiąże się z powstawaniem nowych wątków i nowego wątku dyskusyjnego, co nie zawsze wskazuje wszystkie aspekty leczniczych procedór w danym problemie.
Angażuje to też zupełnie niepotrzebnie czas i uwagę wielu osób, z których niektóre na jeden temat wypowiadają się wielokrotnie w wielu takich właśnie wątkach.
Obecnie staramy się zorganizować zespół redakcyjny który wsparłby merytorycznie takie działania.
Super User
Kategoria:

Po przerwie związanej z projektem "Wyprawa na Koh Rong" wprowadzamy do naszego sklepu  nowe, rewelacyjne produkty. Wśród nich nie tylko probiotyki rodziny Narine, ale liczne produkty ekologiczne i olejki CBD, oleje zimnotłoczone, zioła przeciw pasożytnicze i wiele innych.

Wkrótce pojawi się nowa linia produktów cieszących się ogromną popularnością, czyli octy winne w nowej odsłonie, w tym nowy rodzaj octu jabłkowego, eliksir z czarnej maliny, rokitnik, suszoną czarną malinę. Pojawiły się też nowe produkty jak sok z granatów, z kiszonych brokułów, olej z orzecha, z ostropestu, białko konopne.

Planujemy rozszerzyć również ofertę o bardzo ważny element wpływu na nasze zdrowie - wodę i jej jakość, i wkrótce pojawi się oferta na systemy filtrów do oczyszczania i zapewniania jej w odpowiedniej jakości. Trwają w tym zakresie testy i badania, aby oferta była jak najbardziej optymalna i zapewniała najlepszy stosunek ceny do jakości.

Super User
Kategoria:

Wyprawa na Koh Rong - nowy , realizowany przez ekipę ekovitaren.pl projekt leczniczej głodówki, realizowany w I-II 2019 roku.